Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Anna Louise Jensen
Anna Louise Jensen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2839
anna.louise.jensen@accura.dk

Anne Wichmann
Anne Wichmann

Sekretær

Telefon: +45 3078 6748
anne.wichmann@accura.dk

Bettina Beck
Bettina Beck

Teamleder, advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2967
bettina.beck@accura.dk

Carina Gamst
Carina Gamst

Paralegal

Telefon: +45 3945 2990
carina.gamst@accura.dk

Caroline Gastel
Caroline Gastel

Advokatsekretærelev

Mobil: +45 3078 6697
caroline.gastel@accura.dk

Christina la Cour
Christina la Cour

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2977
christina.la.cour@accura.dk

Heidi Katja Petersen
Heidi Katja Petersen

Advokatsekretær, Legal Trainee

Telefon: +45 3945 2883
heidi.petersen@accura.dk

Janie Maxwell
Janie Maxwell

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2991
janie.maxwell@accura.dk

Jette Fogelstrøm
Jette Fogelstrøm

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2980
jette.fogelstrom@accura.dk

Julie Ebdrup Couderc
Julie Ebdrup Couderc

Advokatsekretær

Mobil: +45 3078 6655
julie.ebdrup.couderc@accura.dk

Katja Schläger
Katja Schläger

Advokatsekretær, bobehandler

Mobil: +45 3078 6728
katja.schlager@accura.dk

Lea Cecilie Park Wiuff
Lea Cecilie Park Wiuff

Sekretær

Telefon: +45 3945 0558
lea.wiuff@accura.dk

Liselotte Rigtrup
Liselotte Rigtrup

Advokatsekretær

Mobil: +45 3078 6603
liselotte.rigtrup@accura.dk

Margaret Hines
Margaret Hines

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2984
margaret.hines@accura.dk

Rita Bruun Løve
Rita Bruun Løve

Sekretær

Telefon: +45 3945 2976
rita.bruun.loeve@accura.dk

Susanne Enevoldsen
Susanne Enevoldsen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2987
susanne.enevoldsen@accura.dk