Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Daniel Haue Jakobsson
Daniel Haue Jakobsson

Director, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6702
daniel.haue.jakobsson@accura.dk

Jens Christian Lolk
Jens Christian Lolk

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6782
jens.christian.lolk@accura.dk

Kenny Michael Andersen
Kenny Michael Andersen

Director, Cand.merc.(jur.), LL.M.

Mobil: +45 30 78 67 74
kenny.andersen@accura.dk

Louise Hilligsøe Nørgaard
Louise Hilligsøe Nørgaard

Director, Advokat, HD(R)

Mobil: +45 3078 6781
louise.hilligsoe@accura.dk

Ninna Thalund Daugaard
Ninna Thalund Daugaard

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6661
ninna.thalund.daugaard@accura.dk

Pernille Guld
Pernille Guld

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6684
pernille.guld@accura.dk

René Møller-Olsen
René Møller-Olsen

Director, Advokat (L)

Telefon: +45 3078 5763
rene.moller-olsen@accura.dk

Sidsel Sofie Oldenburg
Sidsel Sofie Oldenburg

Director, Advokat, HD(F)

Mobil: +45 3078 6670
sidsel.sofie.oldenburg@accura.dk