Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Amalie Lucca Hass
Amalie Lucca Hass

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6713
amalie.hass@accura.dk

Amalie Stougaard Christiansen
Amalie Stougaard Christiansen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6632
amalie.stougaard@accura.dk

Andreas Roos
Andreas Roos

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6789
andreas.roos@accura.dk

Anne Katrine Post
Anne Katrine Post

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8388
anne.katrine.post@accura.dk

Anne Mette Sand Nielsen
Anne Mette Sand Nielsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6700
anne.mette.sand@accura.dk

Anne Schønfeldt
Anne Schønfeldt

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6649
anne.schonfeldt@accura.dk

Ann-Sofie Trampe Jarløv
Ann-Sofie Trampe Jarløv

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6792
ann-sofie.jarlov@accura.dk

Asta Bau Nielsen
Asta Bau Nielsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8364
asta.bau.nielsen@accura.dk

Daniel Fisker Tomczyk
Daniel Fisker Tomczyk

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 5764
daniel.fisker.tomczyk@accura.dk

Emil Svenningsen
Emil Svenningsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6657
emil.svenningsen@accura.dk

Frederik	Frost Nøhr
Frederik Frost Nøhr

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8376
frederik.frost.nohr@accura.dk

Ida Lykke Munk
Ida Lykke Munk

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6605
ida.lykke.munk@accura.dk

​Ida Sønderby
​Ida Sønderby

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6704
ida.sonderby@accura.dk

Jasmin Damm-Henrichsen
Jasmin Damm-Henrichsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6608
jasmin.damm-henrichsen@accura.dk

Joakim Lytje Jeppesen
Joakim Lytje Jeppesen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8357
joakim.lytje.jeppesen@accura.dk

Johan Viuff
Johan Viuff

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6653
johan.viuff@accura.dk

Josephine Friis Schouenborg
Josephine Friis Schouenborg

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8358
josephine.friis.schouenborg@accura.dk

Julie Elling
Julie Elling

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8363
julie.elling@accura.dk

Kathrine Wendler Thomassen
Kathrine Wendler Thomassen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8373
kathrine.wendler@accura.dk