Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Karsten Kielland
Karsten Kielland

Juridisk rådgiver

Telefon: +45 3945 2885
Mobil: +45 3078 6685
karsten.kielland@accura.dk

Katja Schläger
Katja Schläger

Advokatsekretær, bobehandler

Mobil: +45 3078 6728
katja.schlager@accura.dk

Katrine Agertoft
Katrine Agertoft

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6672
katrine.agertoft@accura.dk

Kenny Michael Andersen
Kenny Michael Andersen

Director, Cand.merc.(jur.), LL.M.

Mobil: +45 30 78 67 74
kenny.andersen@accura.dk

Kim Toftgaard
Kim Toftgaard

Partner, Advokat (L), LL.M.

Mobil: +45 3078 6602
kim.toftgaard@accura.dk

Kirsten Byskov
Kirsten Byskov

Sekretær

Mobil: +45 3078 6603
kirsten.byskov@accura.dk

Kristian Kaltoft Nielsen
Kristian Kaltoft Nielsen

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6651
kristian.kaltoft.nielsen@accura.dk

Kristian Lykkeholm Klausen
Kristian Lykkeholm Klausen

Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 5770
kristian.klausen@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Associeret partner, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

Kristine Timand Pedersen
Kristine Timand Pedersen

Compliance Manager

Mobil: +45 3078 6642
kristine.timand.pedersen@accura.dk

Kåre Stolt
Kåre Stolt

Seniorpartner, Advokat

Mobil: +45 3078 6600
kaare.stolt@accura.dk