Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Mads Kjellerup Dambæk
Mads Kjellerup Dambæk

Partner, Advokat, M.Fin.

Mobil: +45 3078 6646
mads.dambaek@accura.dk

Jasmin Damm-Henrichsen
Jasmin Damm-Henrichsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6608
jasmin.damm-henrichsen@accura.dk

Ninna Thalund Daugaard
Ninna Thalund Daugaard

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6661
ninna.thalund.daugaard@accura.dk

Alexander Østergaard de Haas
Alexander Østergaard de Haas

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6749
alexander.de.haas@accura.dk

Lasse Stjernholm Detlevsen
Lasse Stjernholm Detlevsen

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6660
lasse.stjernholm.detlevsen@accura.dk

Jacob Møller Dirksen
Jacob Møller Dirksen

Partner, Advokat (L), LL.M.

Mobil: +45 3078 6701
jacob.moller.dirksen@accura.dk

Cecilie Delcomyn Dohn
Cecilie Delcomyn Dohn

Advokat

Mobil: +45 3078 6734
cecilie.dohn@accura.dk