Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Andreas Kærsgaard Mylin
Andreas Kærsgaard Mylin

Partner, Advokat (H)

Telefon: +45 3945 2800
Mobil: +45 3078 5761
andreas.mylin@accura.dk

Anders Roug
Anders Roug

Associeret partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6735
anders.roug@accura.dk

René Møller-Olsen
René Møller-Olsen

Associeret partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3078 5763
rene.moller-olsen@accura.dk

Mads Pedersen
Mads Pedersen

Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6736
mads.pedersen@accura.dk

Morten Rasmussen
Morten Rasmussen

Advokat

Mobil: +45 3078 6755
morten.rasmussen

Emil Svenningsen
Emil Svenningsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6657
emil.svenningsen@accura.dk

Louise Lund
Louise Lund

Advokatfuldmægtig, LL.M.

Mobil: +45 3078 2689
louise.lund@accura.dk

Rasmus Kirkeby Jacobsen
Rasmus Kirkeby Jacobsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6652
rasmus.kirkeby.jacobsen@accura.dk

Simone Høygaard Jacobsen
Simone Høygaard Jacobsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6638
simone.jacobsen@accura.dk

Bettina Beck
Bettina Beck

Teamleder, advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2967
bettina.beck@accura.dk

Caroline Gastel
Caroline Gastel

Advokatsekretær

Mobil: +45 3078 6630
caroline.gastel@accura.dk

Katja Schläger
Katja Schläger

Advokatsekretær, bobehandler

Mobil: +45 3078 6728
katja.schlager@accura.dk