Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Anders Friis
Anders Friis

Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 8380
anders.friis@accura.dk

Henrik Groos
Henrik Groos

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6666
henrik.groos@accura.dk

Jakob Schou Midtgaard
Jakob Schou Midtgaard

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 8382
jakob.schou.midtgaard@accura.dk

Jon Dyhre Hansen
Jon Dyhre Hansen

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2877
Mobil: +45 3078 6777
jon.dyhre.hansen@accura.dk

Luise Christensen
Luise Christensen

Partner, Advokat (L), HD(R)

Mobil: +45 3078 8381
luise.christensen@accura.dk

Rikke Maria Falck Jensen
Rikke Maria Falck Jensen

Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 8379
rikke.maria.falck.jensen@accura.dk

Lars Bruun
Lars Bruun

Associeret partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6667
lars.bruun@accura.dk

Pernille Guld
Pernille Guld

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6684
pernille.guld@accura.dk

Christian Kjærgaard Aunvig
Christian Kjærgaard Aunvig

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 8354
christian.kjaergaard@accura.dk

Jens Christian Lolk
Jens Christian Lolk

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6782
jens.christian.lolk@accura.dk

Lise	Grothen
Lise Grothen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 8368
lise.grothen@accura.dk

Camilla Ritnagel Larsen
Camilla Ritnagel Larsen

Advokat

Mobil: +45 3078 8356
camilla.larsen@accura.dk

Christina Neel Eiberg
Christina Neel Eiberg

Advokat

Mobil: +45 3078 6756
christina.eiberg@accura.dk

Claes Holm-Nielsen
Claes Holm-Nielsen

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6717
claes.holm-nielsen@accura.dk

Ditte Christine Refsbech
Ditte Christine Refsbech

Head of Project Sales and Registration

Mobil: +45 3078 8356
ditte.christine.refsbech@accura.dk

Emine Mefail
Emine Mefail

Business Support Manager

Mobil: +45 3078 8360
emine.mefail@accura.dk

Esra Kara
Esra Kara

Advokat

Mobil: +45 3078 6675
esra.kara@accura.dk

Heidi Carlslund
Heidi Carlslund

Project Manager

Mobil: +45 3078 8367
heidi.carlslund@accura.dk