Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Kim Toftgaard
Kim Toftgaard

Partner, Advokat (L), LL.M.

Mobil: +45 3078 6602
kim.toftgaard@accura.dk

Mads Kjellerup Dambæk
Mads Kjellerup Dambæk

Partner, Advokat, M.Fin.

Mobil: +45 3078 6646
mads.dambaek@accura.dk

Jacob Nygaard
Jacob Nygaard

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6636
jacob.nygaard@accura.dk

Kristian Kaltoft Nielsen
Kristian Kaltoft Nielsen

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6651
kristian.kaltoft.nielsen@accura.dk

Sebastian Roed
Sebastian Roed

Advokat

Mobil: +45 3078 6714
sebastian.roed@accura.dk

Anne Schønfeldt
Anne Schønfeldt

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6649
anne.schonfeldt@accura.dk

Esther Dam Simonsen
Esther Dam Simonsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6754
esther.dam.simonsen@accura.dk

Nikolaj Dahl Johannsen
Nikolaj Dahl Johannsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6698
nikolaj.dahl.johannsen@accura.dk

Simon Frederiksen
Simon Frederiksen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 6773
simon.frederiksen@accura.dk

Anna Louise Jensen
Anna Louise Jensen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2839
anna.louise.jensen@accura.dk