Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Morten Langer
Morten Langer

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6604
morten.langer@accura.dk

Nicolai Hesgaard
Nicolai Hesgaard

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6641
nicolai.hesgaard@accura.dk

Bitten Elizabeth Hansen
Bitten Elizabeth Hansen

Advokat

Mobil: +45 3078 6769
bitten.hansen@accura.dk

Ida Feldthaus
Ida Feldthaus

Advokat

Mobil: +45 3078 6750
ida.feldthaus@accura.dk

Anne Katrine Post
Anne Katrine Post

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8388
anne.katrine.post@accura.dk

Ida Lykke Munk
Ida Lykke Munk

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6605
ida.lykke.munk@accura.dk

Joakim Lytje Jeppesen
Joakim Lytje Jeppesen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8357
joakim.lytje.jeppesen@accura.dk

Troels Lykke-Kielberg
Troels Lykke-Kielberg

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6759
troels.kielberg@accura.dk