Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Nicolai Hesgaard
Nicolai Hesgaard

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6641
nicolai.hesgaard@accura.dk

Marie Louise Aagaard
Marie Louise Aagaard

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6647
marie.louise.aagaard@accura.dk

Andrea Andersen
Andrea Andersen

Advokat

Mobil: +45 3078 6709
andrea.andersen@accura.dk

Ida Feldthaus
Ida Feldthaus

Advokat

Mobil: +45 3078 6750
ida.feldthaus@accura.dk

Troels Kielberg Jacobsen
Troels Kielberg Jacobsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6759
troels.kielberg@accura.dk

Lea Cecilie Park Wiuff
Lea Cecilie Park Wiuff

Sekretær, Cand.jur.

Telefon: +45 3945 0558
lea.wiuff@accura.dk