Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Thomas Weincke
Thomas Weincke

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6678
thomas.weincke@accura.dk

Torben Nørskov
Torben Nørskov

Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6658
torben.norskov@accura.dk

Tue Ravnholt Frandsen
Tue Ravnholt Frandsen

Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6699
tue.frandsen@accura.dk

Tue Rønholt Hansen
Tue Rønholt Hansen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 8393
tue.ronholt.hansen@accura.dk

Tina Drechsler Rørbæk
Tina Drechsler Rørbæk

Controller

Mobil: +45 3078 6706
tina.drechsler@accura.dk

Troels Lykke-Kielberg
Troels Lykke-Kielberg

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6759
troels.kielberg@accura.dk

Therese Schnegelsberg Toppenberg
Therese Schnegelsberg Toppenberg

Videnkonsulent

Telefon: +45 3945 2981
therese.toppenberg@accura.dk

Trine Marie Kristensen
Trine Marie Kristensen

Content Manager

Mobil: +45 3078 5724
trine.marie.kristensen@accura.dk