Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Nicolai Hesgaard
Nicolai Hesgaard

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6641
nicolai.hesgaard@accura.dk

Noel Strange-Obel Johansen
Noel Strange-Obel Johansen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6711
noel.johansen@accura.dk

Ninna Thalund Daugaard
Ninna Thalund Daugaard

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6661
ninna.thalund.daugaard@accura.dk

Nicolai Münster Nielsen
Nicolai Münster Nielsen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 5726
nicolai.nielsen@accura.dk

Nikolaj Dahl Johannsen
Nikolaj Dahl Johannsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6698
nikolaj.dahl.johannsen@accura.dk

Nikolaj Grønvald Hansen
Nikolaj Grønvald Hansen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 6694
nikolaj.gronvald.hansen@accura.dk

Nils Svendsen
Nils Svendsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6654
nils.svendsen@accura.dk

Noah Krohn Kempinski
Noah Krohn Kempinski

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 5766
noah.kempinski@accura.dk

Nikolaj Andersen
Nikolaj Andersen

IT-konsulent

Mobil: +45 3078 6637
nikolaj.andersen@accura.dk