Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Mads Berg
Mads Berg

Partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Mads Ilum
Mads Ilum

Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6726
mads.ilum@accura.dk

Mads Kjellerup Dambæk
Mads Kjellerup Dambæk

Partner, Advokat, M.Fin.

Mobil: +45 3078 6646
mads.dambaek@accura.dk

Morten Bruus
Morten Bruus

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6695
morten.bruus@accura.dk

Morten Langer
Morten Langer

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6604
morten.langer@accura.dk

Mette Mernø Hansen
Mette Mernø Hansen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6788
mette.hansen@accura.dk

Morten Steensen Jacobsen
Morten Steensen Jacobsen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6761
morten.steensen.jacobsen@accura.dk

Madeeha Ali
Madeeha Ali

Advokat

Mobil: +45 3078 6775
madeeha.ali@accura.dk

Mads Jønsson
Mads Jønsson

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6751
mads.jonsson@accura.dk

Mads Pedersen
Mads Pedersen

Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6736
mads.pedersen@accura.dk

Matias Nordmann
Matias Nordmann

Advokat

Mobil: +45 3078 6628
matias.nordmann@accura.dk

Mikkel Hanskov
Mikkel Hanskov

Advokat

Mobil: +45 3078 6793
mikkel.hanskov@accura.dk

Maria Thornbye
Maria Thornbye

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6696
maria.thornbye@accura.dk

Martin Frank Madsen
Martin Frank Madsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 5723
martin.frank.madsen@accura.dk

Mashael Yassen
Mashael Yassen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6742
mashael.yassen@accura.dk

Mathias Ekstrøm
Mathias Ekstrøm

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6772
mathias.ekstrom@accura.dk

Mathias Møller Jensen
Mathias Møller Jensen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6762
mathias.moller.jensen@accura.dk

Mia Emilie Risvang
Mia Emilie Risvang

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6765
mia.emilie.risvang@accura.dk

Mikkel Skovdal Hach
Mikkel Skovdal Hach

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6682
mikkel.hach@accura.dk