Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Lars Hagbard Grønkjær
Lars Hagbard Grønkjær

Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6681
lars.gronkjaer@accura.dk

Laurits Schmidt Christensen
Laurits Schmidt Christensen

Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6785
laurits.schmidt.christensen@accura.dk

Luise Christensen
Luise Christensen

Partner, Advokat (L), HD(R)

Mobil: +45 3078 8381
luise.christensen@accura.dk

Lars Bruun
Lars Bruun

Associeret partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6667
lars.bruun@accura.dk

Lars Mygind Bojsen
Lars Mygind Bojsen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6721
lars.mygind.bojsen@accura.dk

Louise Hilligsøe Nørgaard
Louise Hilligsøe Nørgaard

Associeret partner, Advokat, HD(R)

Mobil: +45 3078 6781
louise.hilligsoe@accura.dk

Lærke Louise Jeppsen
Lærke Louise Jeppsen

Associeret partner, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6693
laerke.jeppsen@accura.dk

Lise	Grothen
Lise Grothen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 8368
lise.grothen@accura.dk

Lasse Strøm
Lasse Strøm

Advokat

Mobil: +45 3078 6670
lasse.strom@accura.dk

Laura Christine Aabling
Laura Christine Aabling

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6776
laura.christine.aabling@accura.dk

Louise Lundin
Louise Lundin

Advokat

Mobil: +45 3078 6644
louise.lundin@accura.dk

Laura Jeremiassen
Laura Jeremiassen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6757
laura.jeremiassen@accura.dk

Line Rom Gottschalck-Andersen
Line Rom Gottschalck-Andersen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 8375
line.gottschalck@accura.dk

Louise Jacobsen
Louise Jacobsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6673
louise.jacobsen@accura.dk

Louise Lund
Louise Lund

Advokatfuldmægtig, LL.M.

Mobil: +45 3078 2689
louise.lund@accura.dk

Ludvig Holsteinborg
Ludvig Holsteinborg

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6768
ludvig.holsteinborg@accura.dk

Laura Græsbøll
Laura Græsbøll

Regnskabsassistent

Telefon: +45 3945 0131
laura.graesboll@accura.dk

Lise Nilaus Præstegaard
Lise Nilaus Præstegaard

Brand Manager

Mobil: +45 3078 6797
lise.nilaus@accura.dk