Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Henrik Groos
Henrik Groos

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6666
henrik.groos@accura.dk

Henrik Juul Hansen
Henrik Juul Hansen

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6740
henrik.juul.hansen@accura.dk

Helle Wehl
Helle Wehl

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6784
helle.wehl@accura.dk

Heidi Flindt
Heidi Flindt

Afdelingsleder

Telefon: +45 3078 5729
heidi.flindt@accura.dk

Helene Egede Scotwin
Helene Egede Scotwin

Advokat

Mobil: +45 3078 5728
helene.scotwin@accura.dk

Hellen Rasmussen
Hellen Rasmussen

European Trademark Attorney

Mobil: +45 3078 6752
hellen.rasmussen@accura.dk

Henriette Larsen
Henriette Larsen

Vurderingskonsulent

Mobil: +45 3078 6753
henriette.larsen@accura.dk

Heidi Katja Petersen
Heidi Katja Petersen

Advokatsekretær, Legal Trainee

Telefon: +45 3945 2883
heidi.petersen@accura.dk