Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Christina Heiberg-Grevy
Christina Heiberg-Grevy

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6739
christina.heiberg-grevy@accura.dk

Christina Type Jardorf
Christina Type Jardorf

Associeret partner, Advokat (H), LL.M.

Mobil: +45 3078 6680
christina.type.jardorf@accura.dk

Cecilie Rust
Cecilie Rust

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6760
cecilie.rust@accura.dk

Charlotte Fornø
Charlotte Fornø

Advokat

Mobil: +45 3078 6659
charlotte.forno@accura.dk

Christian Wiemer
Christian Wiemer

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6663
christian.wiemer@accura.dk

Christina Neel Eiberg
Christina Neel Eiberg

Advokat

Mobil: +45 3078 6756
christina.eiberg@accura.dk

Claes Holm-Nielsen
Claes Holm-Nielsen

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6717
claes.holm-nielsen@accura.dk

Clara Greve Brett
Clara Greve Brett

Juridisk konsulent

Mobil: +45 3078 6603
clara.greve.brett@accura.dk

Claus Rolsted
Claus Rolsted

Senioradvokat

Mobil: +45 3078 6745
claus.rolsted@accura.dk

Camilla Martekilde
Camilla Martekilde

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6712
camilla.martekilde@accura.dk

Carina Gamst
Carina Gamst

Paralegal

Telefon: +45 3945 2990
carina.gamst@accura.dk

Caroline Gastel
Caroline Gastel

Advokatsekretærelev

Mobil: +45 3078 6697
caroline.gastel@accura.dk

Christina la Cour
Christina la Cour

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2977
christina.la.cour@accura.dk