Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Andreas Kærsgaard Mylin
Andreas Kærsgaard Mylin

Partner, Advokat (H)

Telefon: +45 3945 2800
Mobil: +45 3078 5761
andreas.mylin@accura.dk

Alan Pai
Alan Pai

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6690
alan.pai@accura.dk

Anders Roug
Anders Roug

Associeret partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6735
anders.roug@accura.dk

Anne Sofie Bendix Ranch
Anne Sofie Bendix Ranch

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6609
anne.sofie.ranch@accura.dk

Andrea Andersen
Andrea Andersen

Advokat

Mobil: +45 3078 6709
andrea.andersen@accura.dk

Andreas Steen Vallentin-Hansen
Andreas Steen Vallentin-Hansen

Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6758
andreas.vallentin@accura.dk

Alexander Østergaard de Haas
Alexander Østergaard de Haas

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6749
alexander.de.haas@accura.dk

Amalie Lucca Hass
Amalie Lucca Hass

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6713
amalie.hass@accura.dk

Amalie Stougaard Christiansen
Amalie Stougaard Christiansen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6632
amalie.stougaard@accura.dk

Andreas Roos
Andreas Roos

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6789
andreas.roos@accura.dk

Anne Mette Sand Nielsen
Anne Mette Sand Nielsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6700
anne.mette.sand@accura.dk

Anne Schønfeldt
Anne Schønfeldt

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6649
anne.schonfeldt@accura.dk

Ann-Sofie Trampe Jarløv
Ann-Sofie Trampe Jarløv

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6792
ann-sofie.jarlov@accura.dk

Anna Louise Jensen
Anna Louise Jensen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2839
anna.louise.jensen@accura.dk

Anne Wichmann
Anne Wichmann

Sekretær

Telefon: +45 3078 6748
anne.wichmann@accura.dk

Anja Taarnberg
Anja Taarnberg

Regnskabsassistent

Mobil: +45 3078 6668
anja.taarnberg@accura.dk