Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Becca Riemer
Becca Riemer

Legal Trainee

Telefon: +45 3945 2982
becca.riemer@accura.dk

Caroline Friis
Caroline Friis

Stud.jur.

Telefon: +45 3945 2956
caroline.friis@accura.dk

Daniel Fisker Tomczyk
Daniel Fisker Tomczyk

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6645
daniel.fisker.tomczyk@accura.dk

Emil Møller Nielsen
Emil Møller Nielsen

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6713
emil.nielsen@accura.dk

Josephine Bock
Josephine Bock

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6734
josephine.bock@accura.dk

Katrine Emilie Aarup
Katrine Emilie Aarup

Stud.jur.

Telefon: +45 3945 0551
katrine.emilie.aarup@accura.dk

Katrine Agertoft
Katrine Agertoft

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6672
katrine.agertoft@accura.dk

Ludvig Holsteinborg
Ludvig Holsteinborg

Legal Trainee

Lærke Dyrvig
Lærke Dyrvig

Stud.jur.

Mobil: +45 3078 6631
laerke.dyrvig@accura.dk

Mikkel Kristensen
Mikkel Kristensen

Stud.jur.

Mobil: +45 3078 6656
mikkel.kristensen@accura.dk