Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Daniel Fisker Tomczyk
Daniel Fisker Tomczyk

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6645
daniel.fisker.tomczyk@accura.dk

Emil Møller Nielsen
Emil Møller Nielsen

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6713
emil.nielsen@accura.dk

​Filip Patrzalek Kaas
​Filip Patrzalek Kaas

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6654
filip.patrzalek.kaas@accura.dk

Josephine Bock
Josephine Bock

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6734
josephine.bock@accura.dk

Katrine Emilie Aarup
Katrine Emilie Aarup

Stud.jur.

Telefon: +45 3945 0551
katrine.emilie.aarup@accura.dk

Lærke Dyrvig
Lærke Dyrvig

Stud.jur.

Mobil: +45 3078 6631
laerke.dyrvig@accura.dk

Mikkel Kristensen
Mikkel Kristensen

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6656
mikkel.kristensen@accura.dk

Nicolai Münster Nielsen
Nicolai Münster Nielsen

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6752
nicolai.nielsen@accura.dk