Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Bettina Beck
Bettina Beck

Teamleder, advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2967
bettina.beck@accura.dk

Anna Louise Jensen
Anna Louise Jensen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2839
anna.louise.jensen@accura.dk

Carina Gamst
Carina Gamst

Paralegal

Telefon: +45 3945 2990
carina.gamst@accura.dk

Caroline Gastel
Caroline Gastel

Advokatsekretærelev

Mobil: +45 3078 6697
caroline.gastel@accura.dk

Christina la Cour
Christina la Cour

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2977
christina.la.cour@accura.dk

Heidi Katja Petersen
Heidi Katja Petersen

Advokatsekretær, Legal Trainee

Telefon: +45 3945 2883
heidi.petersen@accura.dk

Janie Maxwell
Janie Maxwell

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2991
janie.maxwell@accura.dk

Jette Fogelstrøm
Jette Fogelstrøm

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2980
jette.fogelstrom@accura.dk

Jette Kjærsgaard Andersen
Jette Kjærsgaard Andersen

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2975
jette.andersen@accura.dk

Julie Couderc
Julie Couderc

Advokatsekretær

Mobil: +45 3078 6655
julie.couderc@accura.dk

Lea Cecilie Park Wiuff
Lea Cecilie Park Wiuff

Sekretær

Telefon: +45 3945 0558
lea.wiuff@accura.dk

Margaret Hines
Margaret Hines

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2984
margaret.hines@accura.dk

Mie Skydt Nielsen
Mie Skydt Nielsen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2901
mie.skydt.nielsen@accura.dk

Rita Bruun Løve
Rita Bruun Løve

Sekretær

Telefon: +45 3945 2976
rita.bruun.loeve@accura.dk

Susanne Enevoldsen
Susanne Enevoldsen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2987
susanne.enevoldsen@accura.dk