Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Alan Pai
Alan Pai

Director, Advokat

Telefon: +45 3945 2890
Mobil: +45 3078 6690
alan.pai@accura.dk

Anders Roug
Anders Roug

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6735
anders.roug@accura.dk

Christina Type Jardorf
Christina Type Jardorf

Director, Advokat (H), LL.M., Head of IP Prosecution

Telefon: +45 3945 2880
Mobil: +45 3078 6680
christina.type.jardorf@accura.dk

Jacob Nygaard
Jacob Nygaard

Director, Advokat

Telefon: +45 3945 2836
Mobil: +45 3078 6636
jacob.nygaard@accura.dk

Jens Christian Lolk
Jens Christian Lolk

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6782
jens.christian.lolk@accura.dk

​Jens Harkov Hansen
​Jens Harkov Hansen

Director, Advokat, CIPP/E, Head of Data Protection

Mobil: +45 3078 6687
jens.harkov.hansen@accura.dk

Jesper Møller Boye
Jesper Møller Boye

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6766
jesper.boye@accura.dk

Kristian Lykkeholm Klausen
Kristian Lykkeholm Klausen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 5770
kristian.klausen@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Director, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

​Lars Hagbard Grønkjær
​Lars Hagbard Grønkjær

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6681
lars.gronkjaer@accura.dk

Marie Louise Aagaard
Marie Louise Aagaard

Director, Advokat

Telefon: +45 3945 2947
Mobil: +45 3078 6647
marie.louise.aagaard@accura.dk

Martin Weber
Martin Weber

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6673
martin.weber@accura.dk

Mette Mernø Hansen
Mette Mernø Hansen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6788
mette.hansen@accura.dk

Noel Strange-Obel Johansen
Noel Strange-Obel Johansen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6711
noel.johansen@accura.dk