Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Alan Pai
Alan Pai

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6690
alan.pai@accura.dk

Cecilie Rust
Cecilie Rust

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6760
cecilie.rust@accura.dk

Helle Wehl
Helle Wehl

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6784
helle.wehl@accura.dk

Jens Christian Lolk
Jens Christian Lolk

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6782
jens.christian.lolk@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Director, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

Louise Hilligsøe Nørgaard
Louise Hilligsøe Nørgaard

Director, Advokat, HD(R)

Mobil: +45 3078 6781
louise.hilligsoe@accura.dk

Marie Louise Aagaard
Marie Louise Aagaard

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6647
marie.louise.aagaard@accura.dk

Nina Riisgaard Lauritsen
Nina Riisgaard Lauritsen

Director, Advokat, HD(F)

Mobil: +45 3078 6741
nina.riisgaard.lauritsen@accura.dk

Pernille Guld
Pernille Guld

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6684
pernille.guld@accura.dk

Poul Erik Lytken
Poul Erik Lytken

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6796
poul.erik.lytken@accura.dk

René Møller-Olsen
René Møller-Olsen

Director, Advokat (L)

Telefon: +45 3078 5763
rene.moller-olsen@accura.dk

Sidsel Sofie Oldenburg
Sidsel Sofie Oldenburg

Director, Advokat, HD(F)

Mobil: +45 3078 6670
sidsel.sofie.oldenburg@accura.dk