Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Lærke Louise Jeppsen
Lærke Louise Jeppsen

Associeret partner, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6693
laerke.jeppsen@accura.dk

Mads Berg
Mads Berg

Associeret partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Director, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

Christian Wiemer
Christian Wiemer

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6663
christian.wiemer@accura.dk

Claes Holm-Nielsen
Claes Holm-Nielsen

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6717
claes.holm-nielsen@accura.dk

Kenny Michael Andersen
Kenny Michael Andersen

Erhvervsjuridisk rådgiver, LL.M.

Mobil: +45 30 78 67 74
kenny.andersen@accura.dk

Laura Christine Aabling
Laura Christine Aabling

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6776
laura.christine.aabling@accura.dk

Mads Jønsson
Mads Jønsson

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6751
mads.jonsson@accura.dk

Nicolai Münster Nielsen
Nicolai Münster Nielsen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 5726
nicolai.nielsen@accura.dk

Nikolaj Grønvald Hansen
Nikolaj Grønvald Hansen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 6694
nikolaj.gronvald.hansen@accura.dk

Simon Frederiksen
Simon Frederiksen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

simon.frederiksen@accura.dk