Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Lærke Louise Jeppsen
Lærke Louise Jeppsen

Associeret partner, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6693
laerke.jeppsen@accura.dk

Mads Berg
Mads Berg

Associeret partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Director, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

Christian Wiemer
Christian Wiemer

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6663
christian.wiemer@accura.dk

Kenny Michael Andersen
Kenny Michael Andersen

Erhvervsjuridisk rådgiver, LL.M.

Mobil: +45 30 78 67 74
kenny.andersen@accura.dk

Laura Christine Aabling
Laura Christine Aabling

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6776
laura.christine.aabling@accura.dk

Claes Holm-Nielsen
Claes Holm-Nielsen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 6717
claes.holm-nielsen@accura.dk

Jolande Lærke Jørnsgård
Jolande Lærke Jørnsgård

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 6720
jolande.laerke.jornsgaard@accura.dk

Mads Jønsson
Mads Jønsson

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 6751
mads.jonsson@accura.dk

Nikolaj Grønvald Hansen
Nikolaj Grønvald Hansen

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 6694
nikolaj.gronvald.hansen@accura.dk