Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Mads Berg
Mads Berg

Associeret Partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Director, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

Lærke Louise Jeppsen
Lærke Louise Jeppsen

Director, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6693
laerke.jeppsen@accura.dk

Christian Wiemer
Christian Wiemer

Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2946
Mobil: +45 3078 6663
christian.wiemer@accura.dk

Claes Holm-Nielsen
Claes Holm-Nielsen

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6717
claes.holm-nielsen@accura.dk

Jolande Lærke Jørnsgård
Jolande Lærke Jørnsgård

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6720
jolande.laerke.jornsgaard@accura.dk

Kenny Michael Andersen
Kenny Michael Andersen

Cand.merc.(jur.), LL.M.

Mobil: +45 30 78 67 74
kenny.andersen@accura.dk

Laura Christine Aabling
Laura Christine Aabling

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6776
laura.christine.aabling@accura.dk

Mads Jønsson
Mads Jønsson

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6751
mads.jonsson@accura.dk

Nikolaj Grønvald Hansen
Nikolaj Grønvald Hansen

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6694
nikolaj.gronvald.hansen@accura.dk