Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Amalie Stougaard Christiansen
Amalie Stougaard Christiansen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6632
amalie.stougaard@accura.dk

Benedikte Bolvig Lund
Benedikte Bolvig Lund

Advokatfuldmægtig

Telefon: +45 3945 0572
Benedikte.bolvig.lund@accura.dk

Camilla Martekilde
Camilla Martekilde

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6712
camilla.martekilde@accura.dk

Christina Neel Eiberg
Christina Neel Eiberg

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6756
christina.eiberg@accura.dk

Esra Kara
Esra Kara

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6675
esra.kara@accura.dk

Frederik Aldershvile
Frederik Aldershvile

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6757
frederik.aldershvile@accura.dk

Ida Feldthaus
Ida Feldthaus

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6748
ida.feldthaus@accura.dk

Jakob Anker Sørensen
Jakob Anker Sørensen

Advokatfuldmægtig

Telefon: +45 3078 6691
jakob.henning.anker.sorensen@accura.dk

Jakob Malle
Jakob Malle

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6738
jakob.malle@accura.dk

Jesper Mortensen
Jesper Mortensen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 5726
jesper.mortensen@accura.dk

Jesper Møller
Jesper Møller

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6605
jesper.moller@accura.dk

Jonas Bang
Jonas Bang

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6676
jonas.bang@accura.dk

Joy Stokholm Andersen
Joy Stokholm Andersen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6628
joy.stokholm.andersen@accura.dk

Julie Pedersen
Julie Pedersen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6754
julie.pedersen@accura.dk

Lasse Strøm
Lasse Strøm

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6772
lasse.strom@accura.dk

Line Marie Veiby
Line Marie Veiby

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6733
line.marie.veiby@accura.dk

Madeeha Ali
Madeeha Ali

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6775
madeeha.ali@accura.dk

Marie Høj
Marie Høj

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6658
marie.hoj@accura.dk

Mathias Tronier
Mathias Tronier

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6769
mathias.tronier@accura.dk

Mikkel Skovdal Hach
Mikkel Skovdal Hach

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6682
mikkel.hach@accura.dk