Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Andreas Kærsgaard Mylin
Andreas Kærsgaard Mylin

Partner, Advokat (H)

Telefon: +45 3945 2800
Mobil: +45 3078 5761
andreas.mylin@accura.dk

Anja Staugaard Jensen
Anja Staugaard Jensen

Partner, Advokat

Telefon: +45 3945 2937
Mobil: +45 3078 6747
anja.staugaard.jensen@accura.dk

Arne Riis
Arne Riis

Partner, Advokat, Head of Tax

Mobil: +45 3078 6699
arne.riis@accura.dk

Henrik Groos
Henrik Groos

Partner, Advokat (H)

Telefon: +45 3945 2866
Mobil: +45 3078 6666
henrik.groos@accura.dk

Henrik Juul Hansen
Henrik Juul Hansen

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6740
henrik.juul.hansen@accura.dk

Jacob Vinther
Jacob Vinther

Partner, Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3945 2888
Mobil: +45 3078 6688
jacob.vinther@accura.dk

Jesper Fabricius
Jesper Fabricius

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2886
Mobil: +45 3078 6786
jesper.fabricius@accura.dk

Jon Dyhre Hansen
Jon Dyhre Hansen

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2877
Mobil: +45 3078 6777
jon.dyhre.hansen@accura.dk

Karsten Kielland
Karsten Kielland

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2885
Mobil: +45 3078 6685
karsten.kielland@accura.dk

Kim Toftgaard
Kim Toftgaard

Partner, Advokat (L), LL.M.

Mobil: +45 3078 6602
kim.toftgaard@accura.dk

Kåre Stolt
Kåre Stolt

Senior Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6600
kaare.stolt@accura.dk

Laurits Schmidt Christensen
Laurits Schmidt Christensen

Partner, Advokat, LL.M

Telefon: +45 3945 0562
Mobil: +45 3078 6785
laurits.schmidt.christensen@accura.dk

Mads Ilum
Mads Ilum

Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6726
mads.ilum@accura.dk

Mads Kjellerup Dambæk
Mads Kjellerup Dambæk

Partner, Advokat, M.Fin.

Mobil: +45 3078 6646
mads.dambaek@accura.dk

Morten Bruus
Morten Bruus

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6695
morten.bruus@accura.dk

Poul Jagd Mogensen
Poul Jagd Mogensen

Partner, Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3945 2933
Mobil: +45 3078 6743
poul.jagd.mogensen@accura.dk

René Thornfeldt
René Thornfeldt

Partner, Advokat

Telefon: +45 3945 2908
Mobil: +45 3078 6708
rene.thornfeldt@accura.dk

Thomas Weincke
Thomas Weincke

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6678
thomas.weincke@accura.dk

Anders Rubinstein
Anders Rubinstein

Associeret Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6770
anders.rubinstein@accura.dk

Anne Sofie Bendix Ranch
Anne Sofie Bendix Ranch

Associeret Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6609
anne.sofie.ranch@accura.dk