Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Ivan Madsen
Ivan Madsen

Partner, Direktør

Telefon: +45 3945 2929
Mobil: +45 3078 6729
ivan.madsen@accura.dk

Anja Taarnberg
Anja Taarnberg

Regnskabsassistent

Mobil: +45 3078 6668
anja.taarnberg@accura.dk

Billa Bruun Gramkov
Billa Bruun Gramkov

HR-konsulent

Mobil: +45 3078 6665
billa.gramkov@accura.dk

Helle Djurhuus
Helle Djurhuus

Regnskabsassistent

Telefon: +45 3945 0131
helle.djurhuus@accura.dk

Kasper Benfeldt Jakobsen
Kasper Benfeldt Jakobsen

System Administrator

Telefon: +45 3945 2800
Mobil: +45 3078 6633
kasper.jakobsen@accura.dk

Ken Klarskov
Ken Klarskov

Marketing- og Kommunikationschef

Telefon: +45 3945 2921
Mobil: +45 3078 6721
ken.klarskov@accura.dk

Lise Nilaus Præstegaard
Lise Nilaus Præstegaard

Marketingkoordinator

Telefon: +45 3945 3957
Mobil: +45 3078 6797
lise.nilaus@accura.dk

Lone Rask Carlstedt
Lone Rask Carlstedt

Receptionist

Telefon: +45 3945 2846
Mobil: +45 3078 6737
lone.carlstedt@accura.dk

Lotte Vigel
Lotte Vigel

Administrationschef

Telefon: +45 3945 2983
Mobil: +45 3078 6683
lotte.vigel@accura.dk

Lærke Melander
Lærke Melander

Regnskabschef

Telefon: +45 3945 2807
Mobil: +45 3078 5720
laerke.melander@accura.dk

Maria Myhlenfeldt Sevaldsen
Maria Myhlenfeldt Sevaldsen

Translatør, Cand.ling.merc. (translatør og tolk)

Telefon: +45 3945 2985
maria.sevaldsen@accura.dk

Mette Blem
Mette Blem

HR-assistent

Mobil: +45 3078 6724
mette.blem@accura.dk

Michelle Skanderup
Michelle Skanderup

Regnskabsassistent

Mobil: +45 3078 6787
michelle.skanderup@accura.dk

Mie Brix Balle
Mie Brix Balle

Forretningscontroller

Telefon: +45 3945 2915
Mobil: +45 3078 6715
mie.brix.balle@accura.dk

Mikala Burman
Mikala Burman

HR-chef

Telefon: +45 3945 2923
Mobil: +45 3078 6723
mikala.burman@accura.dk

Monica Heggli
Monica Heggli

Receptionist

Telefon: +45 3945 2919
monica.heggli@accura.dk

Morten Andersen
Morten Andersen

IT-chef

Telefon: +45 3945 2931
Mobil: +45 3078 6731
morten.andersen@accura.dk

Morten Hornsyld
Morten Hornsyld

IT-konsulent

Mobil: +45 3078 6732
morten.hornsyld@accura.dk

Philipa Kjeldbjerg
Philipa Kjeldbjerg

Compliance Manager

Mobil: +45 3078 6763
philipa.kjeldbjerg@accura.dk

Rasmus Stolt Richter
Rasmus Stolt Richter

IT-konsulent

Mobil: +45 3078 6779
rasmus.stolt.richter@accura.dk