Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
​Filip Patrzalek Kaas
​Filip Patrzalek Kaas

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6654
filip.patrzalek.kaas@accura.dk

​Lars Hagbard Grønkjær
​Lars Hagbard Grønkjær

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6681
lars.gronkjaer@accura.dk

Alan Pai
Alan Pai

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6690
alan.pai@accura.dk

Alexander Østergaard de Haas
Alexander Østergaard de Haas

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6749
alexander.de.haas@accura.dk

Amalie Stougaard Christiansen
Amalie Stougaard Christiansen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6632
amalie.stougaard@accura.dk

Anders Rubinstein
Anders Rubinstein

Associeret Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6770
anders.rubinstein@accura.dk

Anders Poulsen
Anders Poulsen

Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3078 6696
anders.poulsen@accura.dk

Anders Roug
Anders Roug

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6735
anders.roug@accura.dk

Andrea Andersen
Andrea Andersen

Advokat

Mobil: +45 3078 6709
andrea.andersen@accura.dk

Andreas Kærsgaard Mylin
Andreas Kærsgaard Mylin

Partner, Advokat (H)

Telefon: +45 3945 2800
Mobil: +45 3078 5761
andreas.mylin@accura.dk

Anja Staugaard Jensen
Anja Staugaard Jensen

Partner, Advokat

Telefon: +45 3945 2937
Mobil: +45 3078 6747
anja.staugaard.jensen@accura.dk

Anja Taarnberg
Anja Taarnberg

Regnskabsassistent

Mobil: +45 3078 6668
anja.taarnberg@accura.dk

Anna Louise Jensen
Anna Louise Jensen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2839
anna.louise.jensen@accura.dk

Anne Sofie Bendix Ranch
Anne Sofie Bendix Ranch

Associeret Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6609
anne.sofie.ranch@accura.dk

Ann-Sofie Trampe Jarløv
Ann-Sofie Trampe Jarløv

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6792
ann-sofie.jarlov@accura.dk

Arne Riis
Arne Riis

Partner, Advokat, Head of Tax

Mobil: +45 3078 6699
arne.riis@accura.dk

Bettina Beck
Bettina Beck

Teamleder, advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2967
bettina.beck@accura.dk