Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Sune Abrahamsen
Sune Abrahamsen

IT-konsulent

Mobil: +45 3078 6730
sune.abrahamsen@accura.dk

Katrine Agertoft
Katrine Agertoft

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6672
katrine.agertoft@accura.dk

Frederik Aldershvile
Frederik Aldershvile

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6757
frederik.aldershvile@accura.dk

Madeeha Ali
Madeeha Ali

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6775
madeeha.ali@accura.dk

Andrea Andersen
Andrea Andersen

Advokat

Mobil: +45 3078 6709
andrea.andersen@accura.dk

Sarah Andersen
Sarah Andersen

Financial Controller

Telefon: +45 3945 2917
Mobil: +45 3078 6767
sarah.andersen@accura.dk

Kenny Michael Andersen
Kenny Michael Andersen

Cand.merc.(jur.), LL.M.

Mobil: +45 30 78 67 74
kenny.andersen@accura.dk

Jette Kjærsgaard Andersen
Jette Kjærsgaard Andersen

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2975
jette.andersen@accura.dk

Morten Andersen
Morten Andersen

IT-chef

Telefon: +45 3945 2931
Mobil: +45 3078 6731
morten.andersen@accura.dk

Jakob Anker Sørensen
Jakob Anker Sørensen

Advokatfuldmægtig

Telefon: +45 3078 6691
jakob.henning.anker.sorensen@accura.dk

Mie Brix Balle
Mie Brix Balle

Forretningscontroller

Telefon: +45 3945 2915
Mobil: +45 3078 6715
mie.brix.balle@accura.dk

Jonas Bang
Jonas Bang

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6676
jonas.bang@accura.dk

Bettina Beck
Bettina Beck

Teamleder, advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2967
bettina.beck@accura.dk

Susanne Bejerholm
Susanne Bejerholm

Translatør, Cand.ling.merc. (translatør og tolk)

Telefon: +45 3945 2849
susanne.bejerholm@accura.dk

Mads Berg
Mads Berg

Associeret Partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Mette Blem
Mette Blem

HR-assistent

Mobil: +45 3078 6724
mette.blem@accura.dk

Josephine Bock
Josephine Bock

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6734
josephine.bock@accura.dk