Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Andreas Kærsgaard Mylin
Andreas Kærsgaard Mylin

Partner, Advokat (H)

Telefon: +45 3945 2800
Mobil: +45 3078 5761
andreas.mylin@accura.dk

Anders Roug
Anders Roug

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6735
anders.roug@accura.dk

René Møller-Olsen
René Møller-Olsen

Director, Advokat (L)

Telefon: +45 3078 5763
rene.moller-olsen@accura.dk

Mads Pedersen
Mads Pedersen

Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6736
mads.pedersen@accura.dk

Line Marie Veiby
Line Marie Veiby

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6733
line.veiby@accura.dk

Morten Rasmussen
Morten Rasmussen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6755
morten.rasmussen

Mikkel Kristensen
Mikkel Kristensen

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6656
mikkel.kristensen@accura.dk

Elisabeth Vienberg
Elisabeth Vienberg

Ejendomsadministrator

Mobil: +45 3945 2835
elisabeth.vienberg@accura.dk

Bettina Beck
Bettina Beck

Teamleder, advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2967
bettina.beck@accura.dk

Caroline Gastel
Caroline Gastel

Advokatsekretærelev

Mobil: +45 3078 6697
caroline.gastel@accura.dk

Katja Schläger
Katja Schläger

Advokatsekretær, bobehandler

Mobil: +45 3078 6728
katja.schlager@accura.dk