Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Henrik Juul Hansen
Henrik Juul Hansen

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6740
henrik.juul.hansen@accura.dk

Jacob Vinther
Jacob Vinther

Partner, Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3945 2888
Mobil: +45 3078 6688
jacob.vinther@accura.dk

Kåre Stolt
Kåre Stolt

Seniorpartner, Advokat

Mobil: +45 3078 6600
kaare.stolt@accura.dk

Lars Hagbard Grønkjær
Lars Hagbard Grønkjær

Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6681
lars.gronkjaer@accura.dk

Mads Ilum
Mads Ilum

Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6726
mads.ilum@accura.dk

Thomas Weincke
Thomas Weincke

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6678
thomas.weincke@accura.dk

Anne Sofie Bendix Ranch
Anne Sofie Bendix Ranch

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6609
anne.sofie.ranch@accura.dk

Brian Bundgaard
Brian Bundgaard

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6669
brian.bundgaard@accura.dk

Kristian Lykkeholm Klausen
Kristian Lykkeholm Klausen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 5770
kristian.klausen@accura.dk

Mette Mernø Hansen
Mette Mernø Hansen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6788
mette.hansen@accura.dk

Noel Strange-Obel Johansen
Noel Strange-Obel Johansen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6711
noel.johansen@accura.dk

Alan Pai
Alan Pai

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6690
alan.pai@accura.dk

Helle Wehl
Helle Wehl

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6784
helle.wehl@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Director, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

Louise Hilligsøe Nørgaard
Louise Hilligsøe Nørgaard

Director, Advokat, HD(R)

Mobil: +45 3078 6781
louise.hilligsoe@accura.dk

Andreas Steen Vallentin-Hansen
Andreas Steen Vallentin-Hansen

Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6758
andreas.vallentin@accura.dk

Christian Wiemer
Christian Wiemer

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6663
christian.wiemer@accura.dk

Clara Greve Brett
Clara Greve Brett

Juridisk konsulent

Mobil: +45 3078 6603
clara.greve.brett@accura.dk

Jakob Malle-Egholm
Jakob Malle-Egholm

Advokat

Mobil: +45 3078 6738
jakob.malle@accura.dk