Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Henrik Juul Hansen
Henrik Juul Hansen

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6740
henrik.juul.hansen@accura.dk

Jacob Vinther
Jacob Vinther

Partner, Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3945 2888
Mobil: +45 3078 6688
jacob.vinther@accura.dk

Kåre Stolt
Kåre Stolt

Senior Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6600
kaare.stolt@accura.dk

Mads Ilum
Mads Ilum

Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6726
mads.ilum@accura.dk

Thomas Weincke
Thomas Weincke

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6678
thomas.weincke@accura.dk

Anne Sofie Bendix Ranch
Anne Sofie Bendix Ranch

Associeret Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6609
anne.sofie.ranch@accura.dk

Brian Bundgaard
Brian Bundgaard

Associeret Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6669
brian.bundgaard@accura.dk

Noel Strange-Obel Johansen
Noel Strange-Obel Johansen

Associeret Partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6711
noel.johansen@accura.dk

Alan Pai
Alan Pai

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6690
alan.pai@accura.dk

Helle Wehl
Helle Wehl

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6784
helle.wehl@accura.dk

Kristian Lykkeholm Klausen
Kristian Lykkeholm Klausen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 5770
kristian.klausen@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Director, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

​Lars Hagbard Grønkjær
​Lars Hagbard Grønkjær

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6681
lars.gronkjaer@accura.dk

Mette Mernø Hansen
Mette Mernø Hansen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6788
mette.hansen@accura.dk

Christian Wiemer
Christian Wiemer

Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2946
Mobil: +45 3078 6663
christian.wiemer@accura.dk

Clara Greve Brett
Clara Greve Brett

Advokat

Mobil: +45 3078 6603
clara.greve.brett@accura.dk

Jakob Malle-Egholm
Jakob Malle-Egholm

Advokat

Mobil: +45 3078 6738
jakob.malle@accura.dk

Jolande Lærke Jørnsgård
Jolande Lærke Jørnsgård

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6720
jolande.laerke.jornsgaard@accura.dk

Kenny Michael Andersen
Kenny Michael Andersen

Cand.merc.(jur.), LL.M.

Mobil: +45 30 78 67 74
kenny.andersen@accura.dk