Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Jesper Fabricius
Jesper Fabricius

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2886
Mobil: +45 3078 6786
jesper.fabricius@accura.dk

Laurits Schmidt Christensen
Laurits Schmidt Christensen

Partner, Advokat, LL.M

Telefon: +45 3945 0562
Mobil: +45 3078 6785
laurits.schmidt.christensen@accura.dk

Christina Heiberg-Grevy
Christina Heiberg-Grevy

Associeret Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6739
christina.heiberg-grevy@accura.dk

Laura Christine Aabling
Laura Christine Aabling

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6776
laura.christine.aabling@accura.dk

Madeeha Ali
Madeeha Ali

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6775
madeeha.ali@accura.dk

Nicolai Münster Nielsen
Nicolai Münster Nielsen

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6752
nicolai.nielsen@accura.dk

Heidi Katja Petersen
Heidi Katja Petersen

Advokatsekretær, Legal Trainee

Telefon: +45 3945 2883
heidi.petersen@accura.dk