Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Morten Bruus
Morten Bruus

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6695
morten.bruus@accura.dk

Dan Ermose
Dan Ermose

Associeret Partner, Advokat, LL.M., CIPP/E

Mobil: +45 3078 6710
dan.ermose@accura.dk

Christina Type Jardorf
Christina Type Jardorf

Director, Advokat (H), LL.M., Head of IP Prosecution

Telefon: +45 3945 2880
Mobil: +45 3078 6680
christina.type.jardorf@accura.dk

Anders Poulsen
Anders Poulsen

Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3078 6696
anders.poulsen@accura.dk

Gitte Bauditz Christensen
Gitte Bauditz Christensen

Senior European Trademark Attorney

Mobil: +45 3078 6764
gbc@accura.dk

Tanja Bramwell Kobbernagel
Tanja Bramwell Kobbernagel

Advokat

Telefon: +45 3945 3967
Mobil: +45 3078 6727
tanja.kobbernagel@accura.dk

Rasmus Torp
Rasmus Torp

Advokatfuldmægtig

Telefon: +45 3945 2954
rasmus.torp@accura.dk

Josephine Bock
Josephine Bock

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6734
josephine.bock@accura.dk

Susanne Enevoldsen
Susanne Enevoldsen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2987
susanne.enevoldsen@accura.dk