Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Morten Bruus
Morten Bruus

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6695
morten.bruus@accura.dk

René Thornfeldt
René Thornfeldt

Partner, Advokat

Telefon: +45 3945 2908
Mobil: +45 3078 6708
rene.thornfeldt@accura.dk

Christina Type Jardorf
Christina Type Jardorf

Associeret Partner, Advokat (H), LL.M.

Mobil: +45 3078 6680
christina.type.jardorf@accura.dk

Dan Ermose
Dan Ermose

Associeret Partner, Advokat, LL.M., CIPP/E

Mobil: +45 3078 6710
dan.ermose@accura.dk

Anders Poulsen
Anders Poulsen

Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3078 6696
anders.poulsen@accura.dk

Eva Nymark
Eva Nymark

Advokat

Mobil: +45 3078 6744
eva.nymark@accura.dk

Gitte Bauditz Christensen
Gitte Bauditz Christensen

Senior European Trademark Attorney

Mobil: +45 3078 6764
gbc@accura.dk

Rasmus Torp
Rasmus Torp

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6791
rasmus.torp@accura.dk

Josephine Bock
Josephine Bock

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6734
josephine.bock@accura.dk

Susanne Enevoldsen
Susanne Enevoldsen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2987
susanne.enevoldsen@accura.dk