Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Henrik Groos
Henrik Groos

Partner, Advokat (H)

Telefon: +45 3945 2866
Mobil: +45 3078 6666
henrik.groos@accura.dk

Jon Dyhre Hansen
Jon Dyhre Hansen

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2877
Mobil: +45 3078 6777
jon.dyhre.hansen@accura.dk

Lars Bruun
Lars Bruun

Associeret Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6667
lars.bruun@accura.dk

Mads Berg
Mads Berg

Associeret Partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Jens Christian Lolk
Jens Christian Lolk

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6782
jens.christian.lolk@accura.dk

Martin Weber
Martin Weber

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6673
martin.weber@accura.dk

Heidi Flindt
Heidi Flindt

Afdelingsleder

Telefon: +45 3945 3953
heidi.flindt@accura.dk

Helene Egede Scotwin
Helene Egede Scotwin

Advokat

Mobil: +45 3078 5728
helene.scotwin@accura.dk

Pernille Guld
Pernille Guld

Senioradvokat

Telefon: +45 3945 2884
Mobil: +45 3078 6684
pernille.guld@accura.dk

Rune Wold
Rune Wold

Advokat (L), LL.M.

Mobil: +45 3078 6798
rune.wold@accura.dk

Sidsel Sofie Oldenburg
Sidsel Sofie Oldenburg

Advokat

Telefon: +45 3945 2970
Mobil: +45 3078 6670
sidsel.sofie.oldenburg@accura.dk

Amalie Stougaard Christiansen
Amalie Stougaard Christiansen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6632
amalie.stougaard@accura.dk

Christina Neel Eiberg
Christina Neel Eiberg

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6756
christina.eiberg@accura.dk

Esra Kara
Esra Kara

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6675
esra.kara@accura.dk

Marie Høj
Marie Høj

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6658
marie.hoj@accura.dk

Simon Breining
Simon Breining

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6606
simon.breining@accura.dk