Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Henrik Groos
Henrik Groos

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6666
henrik.groos@accura.dk

Jon Dyhre Hansen
Jon Dyhre Hansen

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2877
Mobil: +45 3078 6777
jon.dyhre.hansen@accura.dk

Lars Bruun
Lars Bruun

Associeret partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6667
lars.bruun@accura.dk

Mads Berg
Mads Berg

Associeret partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Cecilie Rust
Cecilie Rust

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6760
cecilie.rust@accura.dk

Jens Christian Lolk
Jens Christian Lolk

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6782
jens.christian.lolk@accura.dk

Pernille Guld
Pernille Guld

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6684
pernille.guld@accura.dk

Sidsel Sofie Oldenburg
Sidsel Sofie Oldenburg

Director, Advokat, HD(F)

Mobil: +45 3078 6670
sidsel.sofie.oldenburg@accura.dk

Christina Neel Eiberg
Christina Neel Eiberg

Advokat

Mobil: +45 3078 6756
christina.eiberg@accura.dk

Claes Holm-Nielsen
Claes Holm-Nielsen

Erhvervsjuridisk rådgiver

Mobil: +45 3078 6717
claes.holm-nielsen@accura.dk

Esra Kara
Esra Kara

Advokat

Mobil: +45 3078 6675
esra.kara@accura.dk

Heidi Flindt
Heidi Flindt

Afdelingsleder

Telefon: +45 3945 3953
heidi.flindt@accura.dk

Henriette Larsen
Henriette Larsen

Vurderingskonsulent

Mobil: +45 3078 6753
henriette.larsen@accura.dk

Helene Egede Scotwin
Helene Egede Scotwin

Advokat

Mobil: +45 3078 5728
helene.scotwin@accura.dk

Rune Wold
Rune Wold

Advokat (H), LL.M.

Mobil: +45 3078 6798
rune.wold@accura.dk

Simon Breining
Simon Breining

Advokat

Mobil: +45 3078 6606
simon.breining@accura.dk

Amalie Stougaard Christiansen
Amalie Stougaard Christiansen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6632
amalie.stougaard@accura.dk

Jasmin Damm-Henrichsen
Jasmin Damm-Henrichsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6608
jasmin.damm-henrichsen@accura.dk

Mia Emilie Risvang
Mia Emilie Risvang

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6765
mia.emilie.risvang@accura.dk

Nils Svendsen
Nils Svendsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6654
nils.svendsen@accura.dk