Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Kim Toftgaard
Kim Toftgaard

Partner, Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3945 2802
Mobil: +45 3078 6602
kim.toftgaard@accura.dk

Mads Kjellerup Dambæk
Mads Kjellerup Dambæk

Partner, Advokat, M.Fin.

Mobil: +45 3078 6646
mads.dambaek@accura.dk

Jacob Nygaard
Jacob Nygaard

Director, Advokat

Telefon: +45 3945 2836
Mobil: +45 3078 6636
jacob.nygaard@accura.dk

Jesper Mortensen
Jesper Mortensen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 5726
jesper.mortensen@accura.dk

Mathias Tronier
Mathias Tronier

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6769
mathias.tronier@accura.dk

Sebastian Roed
Sebastian Roed

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6714
sebastian.roed@accura.dk

Anna Louise Jensen
Anna Louise Jensen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2839
anna.louise.jensen@accura.dk