Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Kim Toftgaard
Kim Toftgaard

Partner, Advokat (L), LL.M.

Mobil: +45 3078 6602
kim.toftgaard@accura.dk

Mads Kjellerup Dambæk
Mads Kjellerup Dambæk

Partner, Advokat, M.Fin.

Mobil: +45 3078 6646
mads.dambaek@accura.dk

Jacob Nygaard
Jacob Nygaard

Director, Advokat

Telefon: +45 3945 2836
Mobil: +45 3078 6636
jacob.nygaard@accura.dk

Nina Riisgaard Lauritsen
Nina Riisgaard Lauritsen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6741
nina.riisgaard.lauritsen@accura.dk

Mathias Tronier
Mathias Tronier

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6769
mathias.tronier@accura.dk

Nikolaj Dahl Johannsen
Nikolaj Dahl Johannsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6698
nikolaj.dahl.johannsen@accura.dk

Sebastian Roed
Sebastian Roed

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6714
sebastian.roed@accura.dk

Anna Louise Jensen
Anna Louise Jensen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2839
anna.louise.jensen@accura.dk