Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Anja Staugaard Jensen
Anja Staugaard Jensen

Partner, Advokat

Telefon: +45 3945 2937
Mobil: +45 3078 6747
anja.staugaard.jensen@accura.dk

​Jens Harkov Hansen
​Jens Harkov Hansen

Associeret Partner, Advokat, CIPP/E, Head of Data Protection

Mobil: +45 3078 6687
jens.harkov.hansen@accura.dk

Marie Louise Aagaard
Marie Louise Aagaard

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6647
marie.louise.aagaard@accura.dk

Andrea Andersen
Andrea Andersen

Advokat

Mobil: +45 3078 6709
andrea.andersen@accura.dk

Charlotte Steenberg
Charlotte Steenberg

Senioradvokat

Mobil: +45 3078 6746
charlotte.steenberg@accura.dk

Ida Feldthaus
Ida Feldthaus

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6750
ida.feldthaus@accura.dk

Troels Kielberg Jacobsen
Troels Kielberg Jacobsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6759
troels.kielberg@accura.dk

Lea Cecilie Park Wiuff
Lea Cecilie Park Wiuff

Sekretær

Telefon: +45 3945 0558
lea.wiuff@accura.dk