Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Thomas Weincke
Thomas Weincke

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6678
thomas.weincke@accura.dk

Thea Kragelund Olesen
Thea Kragelund Olesen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6601
thea.kragelund.olesen@accura.dk

Tobias Kisum
Tobias Kisum

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6799
tobias.kisum@accura.dk

Troels Kielberg Jacobsen
Troels Kielberg Jacobsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6759
troels.kielberg@accura.dk

Tina Fischer
Tina Fischer

Sekretær

Telefon: +45 3078 6748
Tina.fischer@accura.dk

Therese Schnegelsberg Toppenberg
Therese Schnegelsberg Toppenberg

Videnkonsulent

Telefon: +45 3945 2981
therese.toppenberg@accura.dk

Trine Marie Kristensen
Trine Marie Kristensen

Content Manager

Mobil: +45 3078 5724
trine.marie.kristensen@accura.dk