Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Thomas Weincke
Thomas Weincke

Partner, Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6678
thomas.weincke@accura.dk

Thomas Stenholt Engmann
Thomas Stenholt Engmann

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6648
thomas.stenholt.engmann@accura.dk

Tobias Kisum
Tobias Kisum

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6799
tobias.kisum@accura.dk

​Tina Aae Jeppesen
​Tina Aae Jeppesen

Stud.jur.

Telefon: +45 3945 2957
tina.aae.Jeppesen@accura.dk

Troels Kielberg Jacobsen
Troels Kielberg Jacobsen

Legal Trainee

Telefon: +45 3945 0551
troels.kielberg@accura.dk

Therese Schnegelsberg Toppenberg
Therese Schnegelsberg Toppenberg

Videnkonsulent

Telefon: +45 3945 2981
therese.toppenberg@accura.dk