Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Sidsel Sofie Oldenburg
Sidsel Sofie Oldenburg

Advokat

Telefon: +45 3945 2970
Mobil: +45 3078 6670
sidsel.sofie.oldenburg@accura.dk

Simon Breining
Simon Breining

Advokat

Mobil: +45 3078 6606
simon.breining@accura.dk

Sofie Rosenkrantz
Sofie Rosenkrantz

Advokat, CIPP/E

Telefon: +45 3945 0574
Mobil: +45 3078 5765
sofie.rosenkrantz@accura.dk

Sarah Stage High
Sarah Stage High

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6674
sarah.stage.high@accura.dk

Sebastian Roed
Sebastian Roed

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6714
sebastian.roed@accura.dk

Signe Seerup Møller
Signe Seerup Møller

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6671
signe.seerup.moller@accura.dk

Susanne Enevoldsen
Susanne Enevoldsen

Sekretær

Telefon: +45 3945 2987
susanne.enevoldsen@accura.dk

Sarah Andersen
Sarah Andersen

Financial Controller

Telefon: +45 3945 2917
Mobil: +45 3078 6767
sarah.andersen@accura.dk

Sisse Lykke Linde
Sisse Lykke Linde

HR-konsulent

Mobil: +45 3078 6689
sisse.lykke.linde@accura.dk

Sofie Norsker
Sofie Norsker

HR-konsulent

Mobil: +45 3078 6697
sofie.norsker@accura.dk

Solveig Svensson
Solveig Svensson

Administrationsassistent

Telefon: +45 3945 2971
Mobil: +45 3078 6771
solveig.svensson@accura.dk

Sune Abrahamsen
Sune Abrahamsen

IT-konsulent

Mobil: +45 3078 6730
sune.abrahamsen@accura.dk

Susanne Bejerholm
Susanne Bejerholm

Translatør, Cand.ling.merc. (translatør og tolk)

Telefon: +45 3945 2849
susanne.bejerholm@accura.dk