Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Mads Ilum
Mads Ilum

Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6726
mads.ilum@accura.dk

Mads Kjellerup Dambæk
Mads Kjellerup Dambæk

Partner, Advokat, M.Fin.

Mobil: +45 3078 6646
mads.dambaek@accura.dk

Morten Bruus
Morten Bruus

Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6695
morten.bruus@accura.dk

Mads Berg
Mads Berg

Associeret Partner, Advokat, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 5767
mads.berg@accura.dk

Marie Louise Aagaard
Marie Louise Aagaard

Director, Advokat

Telefon: +45 3945 2947
Mobil: +45 3078 6647
marie.louise.aagaard@accura.dk

Martin Weber
Martin Weber

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6673
martin.weber@accura.dk

Mette Mernø Hansen
Mette Mernø Hansen

Director, Advokat

Mobil: +45 3078 6788
mette.hansen@accura.dk

Mads Pedersen
Mads Pedersen

Advokat (H)

Mobil: +45 3078 6736
mads.pedersen@accura.dk

Madeeha Ali
Madeeha Ali

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6775
madeeha.ali@accura.dk

Mads Jønsson
Mads Jønsson

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6751
mads.jonsson@accura.dk

Marie Høj
Marie Høj

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6658
marie.hoj@accura.dk

Martin Frank Madsen
Martin Frank Madsen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 5723
martin.frank.madsen@accura.dk

Mathias Tronier
Mathias Tronier

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6769
mathias.tronier@accura.dk

Mikkel Skovdal Hach
Mikkel Skovdal Hach

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6682
mikkel.hach@accura.dk

Morten Rasmussen
Morten Rasmussen

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6755
morten.rasmussen