Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Laurits Schmidt Christensen
Laurits Schmidt Christensen

Partner, Advokat, LL.M

Telefon: +45 3945 0562
Mobil: +45 3078 6785
laurits.schmidt.christensen@accura.dk

Lars Bruun
Lars Bruun

Associeret Partner, Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 6667
lars.bruun@accura.dk

Lærke Louise Jeppsen
Lærke Louise Jeppsen

Director, Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6693
laerke.jeppsen@accura.dk

Laura Christine Aabling
Laura Christine Aabling

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6776
laura.christine.aabling@accura.dk

Louise Hilligsøe Nørgaard
Louise Hilligsøe Nørgaard

Advokat, HD(R)

Mobil: +45 3078 6781
louise.hilligsoe@accura.dk

Lasse Strøm
Lasse Strøm

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6772
lasse.strom@accura.dk

Line Marie Veiby
Line Marie Veiby

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6733
line.marie.veiby@accura.dk

Ludvig Holsteinborg
Ludvig Holsteinborg

Legal Trainee

Lærke Dyrvig
Lærke Dyrvig

Stud.jur.

Mobil: +45 3078 6631
laerke.dyrvig@accura.dk

Lea Cecilie Park Wiuff
Lea Cecilie Park Wiuff

Sekretær

Telefon: +45 3945 0558
lea.wiuff@accura.dk

Lise Nilaus Præstegaard
Lise Nilaus Præstegaard

Marketingkoordinator

Telefon: +45 3945 3957
Mobil: +45 3078 6797
lise.nilaus@accura.dk

Lone Rask Carlstedt
Lone Rask Carlstedt

Receptionist

Telefon: +45 3945 2846
Mobil: +45 3078 6737
lone.carlstedt@accura.dk

Lotte Vigel
Lotte Vigel

Administrationschef

Telefon: +45 3945 2983
Mobil: +45 3078 6683
lotte.vigel@accura.dk

Lærke Melander
Lærke Melander

Regnskabschef

Telefon: +45 3945 2807
Mobil: +45 3078 5720
laerke.melander@accura.dk