Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Karsten Kielland
Karsten Kielland

Advokat, Of counsel

Telefon: +45 3945 2885
Mobil: +45 3078 6685
karsten.kielland@accura.dk

Kim Toftgaard
Kim Toftgaard

Partner, Advokat (L), LL.M.

Mobil: +45 3078 6602
kim.toftgaard@accura.dk

Kåre Stolt
Kåre Stolt

Seniorpartner, Advokat

Mobil: +45 3078 6600
kaare.stolt@accura.dk

Kristian Lykkeholm Klausen
Kristian Lykkeholm Klausen

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 5770
kristian.klausen@accura.dk

Kristian Engkjær Sørensen
Kristian Engkjær Sørensen

Director, Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2907
Mobil: +45 3078 6607
kristian.engkjaer.sorensen@accura.dk

Kenny Michael Andersen
Kenny Michael Andersen

Erhvervsjuridisk rådgiver, LL.M.

Mobil: +45 30 78 67 74
kenny.andersen@accura.dk

Katrine Agertoft
Katrine Agertoft

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6672
katrine.agertoft@accura.dk

Katja Schläger
Katja Schläger

Advokatsekretær, bobehandler

Mobil: +45 3078 6728
katja.schlager@accura.dk

Kasper Benfeldt Jakobsen
Kasper Benfeldt Jakobsen

Systemadministrator

Telefon: +45 3945 2800
Mobil: +45 3078 6633
kasper.jakobsen@accura.dk

Ken Klarskov
Ken Klarskov

Marketing- og Kommunikationschef

Telefon: +45 3945 2921
Mobil: +45 3078 6721
ken.klarskov@accura.dk