Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Jacob Vinther
Jacob Vinther

Partner, Advokat (L), LL.M.

Telefon: +45 3945 2888
Mobil: +45 3078 6688
jacob.vinther@accura.dk

Jesper Fabricius
Jesper Fabricius

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2886
Mobil: +45 3078 6786
jesper.fabricius@accura.dk

Jon Dyhre Hansen
Jon Dyhre Hansen

Partner, Advokat (L)

Telefon: +45 3945 2877
Mobil: +45 3078 6777
jon.dyhre.hansen@accura.dk

Jacob Nygaard
Jacob Nygaard

Associeret partner, Advokat

Mobil: +45 3078 6636
jacob.nygaard@accura.dk

​Jens Harkov Hansen
​Jens Harkov Hansen

Associeret Partner, Advokat, CIPP/E, Head of Data Protection

Mobil: +45 3078 6687
jens.harkov.hansen@accura.dk

Jens Christian Lolk
Jens Christian Lolk

Director, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6782
jens.christian.lolk@accura.dk

Jakob Malle-Egholm
Jakob Malle-Egholm

Advokat

Mobil: +45 3078 6738
jakob.malle@accura.dk

Jun Zhang
Jun Zhang

Advokat, LL.M.

Mobil: +45 3078 5766
jun.zhang@accura.dk

Jolande Lærke Jørnsgård
Jolande Lærke Jørnsgård

Erhvervsjuridisk fuldmægtig

Mobil: +45 3078 6720
jolande.laerke.jornsgaard@accura.dk

Jonas Bang
Jonas Bang

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6676
jonas.bang@accura.dk

Josephine Bock
Josephine Bock

Legal Trainee

Mobil: +45 3078 6734
josephine.bock@accura.dk

Janie Maxwell
Janie Maxwell

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2991
janie.maxwell@accura.dk

Jette Fogelstrøm
Jette Fogelstrøm

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2980
jette.fogelstrom@accura.dk

Julie Ebdrup Couderc
Julie Ebdrup Couderc

Advokatsekretær

Mobil: +45 3078 6655
julie.ebdrup.couderc@accura.dk

Jette Hoff
Jette Hoff

Regnskabsassistent

jette.hoff@accura.dk