Vælg sprog

Dansk English

Vi bruger cookies på accura.dk

accura.dk anvender cookies for at forbedre brugervenligheden og funktionaliteten. Når du benytter sitet, samtykker du til vores anvendelse af cookies. Læs mere om cookies på accura.dk. God fornøjelse.

Læs mere om vores cookie-politik og få vejledning til at slette cookies

Søg efter person

Sortér efter: FornavnEfternavn
Print Tip en ven LinkedIn
Christina Heiberg-Grevy
Christina Heiberg-Grevy

Associeret Partner, Advokat (L)

Mobil: +45 3078 6739
christina.heiberg-grevy@accura.dk

Christina Type Jardorf
Christina Type Jardorf

Director, Advokat (H), LL.M., Head of IP Prosecution

Telefon: +45 3945 2880
Mobil: +45 3078 6680
christina.type.jardorf@accura.dk

Christian Wiemer
Christian Wiemer

Cand.merc.(jur.)

Telefon: +45 3945 2946
Mobil: +45 3078 6663
christian.wiemer@accura.dk

Claes Holm-Nielsen
Claes Holm-Nielsen

Cand.merc.(jur.)

Mobil: +45 3078 6717
claes.holm-nielsen@accura.dk

Clara Greve Brett
Clara Greve Brett

Advokat

Mobil: +45 3078 6603
clara.greve.brett@accura.dk

Claus Rolsted
Claus Rolsted

Advokat

Mobil: +45 3078 6745
claus.rolsted@accura.dk

Camilla Martekilde
Camilla Martekilde

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6712
camilla.martekilde@accura.dk

Christina Neel Eiberg
Christina Neel Eiberg

Advokatfuldmægtig

Mobil: +45 3078 6756
christina.eiberg@accura.dk

Caroline Friis
Caroline Friis

Stud.jur.

Telefon: +45 3945 2956
caroline.friis@accura.dk

Cæcilie Martinus Dalsgaard
Cæcilie Martinus Dalsgaard

Legal Trainee

Telefon: +45 3945 2852
caecilie.dalsgaard@accura.dk

Carina Gamst
Carina Gamst

Paralegal

Telefon: +45 3945 2990
carina.gamst@accura.dk

Caroline Gastel
Caroline Gastel

Advokatsekretærelev

Mobil: +45 3078 6697
caroline.gastel@accura.dk

Christina la Cour
Christina la Cour

Advokatsekretær

Telefon: +45 3945 2977
christina.la.cour@accura.dk